fbpx
Close

Aadria tuuri teisel etapil lisandub kolm uut tippmängijat

Andrei Rublev. / Foto: Reuters/Scanpix

Laupäeval kell 15 stardib Zadaris (Horvaatia) tennise Aadria tuuri (Adria Tour) teine etapp, kus Belgradis peetud avavõistluse kaheksast mängijast on alles vaid kolm meest.

Need on maailma esireket Novak Djokovic (Serbia), Alexander Zverev (Saksamaa, ATP 7.) ja Grigor Dimitrov (Bulgaaria, 19). Kuid ei mängi enam maailma kolmas reket Dominic Thiem (Austria) ja Filip Krajinovic (Serbia, 32.), kes Belgradis kohtusid omavahel finaalis. Mäletatavasti võitis Krajinovic tollel turniiril üllatuslikult Djokovici.

Kuid seltskond on Zadaris vähemalt sama tugev kui Belgradis, sest juurde on tulnud Andrei Rublev (Venemaa, 14) ning korraldava riigi Horvaatia kaks tippmeest Borna Coric (33.) ja Marin Cilic (37.). Kuid oma parimal nädalal on need mehed olnud maailma edetabelis vastavalt 12. ja 3. kohal, Cilic on ka 2014. aasta US Openi võitja. Veel mängivad Zadaris kaks mõnevõrra nõrgemat serblast Danilo Petrovic (157.) ja Pedja Krstin (246.).

Djokovic on ühes alagrupis koos Dimitrovi, Corici ja Krstiniga, teises grupis mängivad Zverev, Rublev, Cilic ja Petrovic. Alagruppide võitjad kohtuvad pühapäeva õhtul finaalis.

scroll to top
Inline
Inline