fbpx
Close
PAF.ee

Wimbledoni korraldajad planeerivad mänge piiratud arvu pealtvaatajate ees

– Wimbledoni peaareen / Foto: Pixabay

Briti infoagentuur BBC teatas, et tänavusuvise Wimbledoni turniiri korraldajad kavatsevad lubada tribüünile pealtvaatajaid, kuid nende arvu piiratakse.

Eelmisel aastal oli Wimbledon neljast suure slämmi turniirist ainus, mis ära jäi. Kaks turniiri peeti ettenähtud ajal ja Prantsusmaa lahtised neli kuud hiljem. Suurbritannia on juba praegu välja kuulutanud, et koroonaviiruse piiranguid leevendatakse oluliselt alates 21. juunist, kuid Wimbledoni turniir algab 28. juunil.

Kui Wimbledoni turniiri viimati 2019. aastal peeti, oli 13 mängupäeva jooksul piletiga pealtvaatajaid pisut üle poole miljoni. Korraldajad pole täpsustanud, kui suurt hulka inimesi lubatakse võistlust vaatama. “Tahame jätta otsuse piletimüügi osas nii hiliseks kui võimalik,” teatasid korraldajad avalduses.

Tennisistide osas peaks kehtima reegel, et kõik elavad ametlikes hotellides ja kellelgi ei lubata iseseisvalt Londonis majutust broneerida. Paljudel tippmängijatel on seni olnud tava elada turniiri ajal erakorterites või -majades.

scroll to top