fbpx
telia.ee

Vladimir Ivanovil võimalus paarismängus korrata Tartu turniiri võitu

– Paarismängu poolfinaali loosimine / Foto: Toomas Kuum

Pärnu PAF Openi paarismängu poolfinaalis leidis aset Tartu PAF Openi finaali kordus. Nimelt oli Vladimir Ivanov koos venelase Maxim Ratnjukiga vastamisi Šveitsi-Bulgaaria paariga Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov.

Esimeses setis hoiti seisuni 4:4 kindlalt oma serve ning ainsad murdepallid, mille said Ivanov/Ratnjuk, kasutati kohe ära ja tasuks setivõit 6:4. Peab ütlema, et nii Ivanov kui Ratnjuk servisid väga hästi – kokku põmmutati üheksa serviässa!

Teises setis tulid mõlemad paarid korra oma servilt raskest seisust välja. Esmalt Ivanov/Ratnjuk tõrjusid kolm murdepalli seisul 2:3 ja seejärel Castelnuovo/Mladenov kaks murdepalli seisul 3:3. Kiires lõppmängus langes ansamblist välja Castelnuovo tehes mitu jämedat viga. Ivanov/Rantjukil võitsid kiire lõppmängu 7:4 ja sellega kogu poolfinaali 6:4 7:6(4). Igati teenitud võit, sest mängiti vastastest mitmekülgsemalt ja ka serv jooksis palju paremini.

Finaalis ootab ees lätlastest vendade paar, Martins ja Janis Podzus, kes olid kahes setis paremad Jevgeni Tjurnevist (Venemaa) ja Sergei Betovist (Valgevene).

Mängude jooksvad tulemused leiad Paf.com lehelt.

Turniiritabel.

 

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Eesti meeskond lõpetas Davis Cupi turniiri teise kohaga

– Kristjan Tamm tegi täna Ateenas selle turniiri debüüdi. / Foto: Toomas Kuum Ateenas lõppes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline