fbpx
Close
PAF.ee

Vladimir Ivanov sai paarismängu poolfinaalis napilt lüüa

– Tennis / Foto: Pixabay

Vladimir Ivanovil ja tema paarilisel Aleksandr Vasilenkol ei õnnestunud jõuda Tšimkendi 25 000 USD auhinnafondiga ITF World Tennis Tour turniiril finaali.

Poolfinaalis kaotasid Ivanov ja Vasilenko Jan Bondarevskile (Venemaa) ja Ivan Liutarevichile (Valgevene) 4:6, 6:3, 7:10. Kohtumine algas vastaste paremuse tähe all, nad juhtisid seti ja murdega 6:4, 2:0, kui Ivanov ja tema paariline võitsid viis geimi järjest ja võtsid sellega ka kaks murret tagasi.

Otsustava seti asemel mängitud pika tie-breaki otsustas üks lõik, kus Bondarevski ja Liutarevich võitsid kuus punkti järjest, minnes seisult 3:5 juhtima 9:5.

Punktide üldarvu poolest jäid Ivanov ja Vasilenko peale 62:58, aga tennises teatavasti pole sellel paremusel kaalu, kui mängu ei võideta. Ka esimese pallingu näitajad olid Ivanov/Vasilenkol paremad, nad lõid sisse 73% esimesest pallingust ja võitsid 77% punktidest, vastaste numbrid olid 60 ja 69%. Kuid Bondarevski/Liutarevich teenisid enam punkte teiselt servilt. Murdepalle realiseerisid Ivanov/Vasilevski 2st 2 ja vastased 4st 2.

Järgmisel nädalal mängib Ivanov Tšimkendis veel ühe 25 000 USD auhinnafondiga turniiri. Ta on esialgu kvalifikatsiooniturniiri teine asetus, aga võib mõne mängija loobumise korral ka otse põhitabelisse pääseda.

scroll to top