fbpx
Close

Vladimir Ivanov pääses paarismängu veerandfinaali, Daniil Glinka kaotas

– Vladimir Ivanov ja Maksim Ratniuk 2019. aastal Pärnus Merko Openi võitjatena. / Foto: Heijo Roose

Kaks Eesti tennisisti pidasid Peterburi 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiril paarism’ngu avaringi kohtumise, mille võitjad said veerandfinaali.

Vladimir Ivanov koos venelase Maksim Ratnjukiga oli edukas, kui nad võitsid Pjotr Bar Birjukovi ja Jegor Novikovi (Venemaa) 7:5, 6:4. Esimeses setis asusid Ivanov/Ratnjuk kohe murdega ette, aga andsid selle tagasi seisul 5:4. Õnneks nad said aga kohe uue murde ja võitsid seti. Teises setis olid Ivanov/Ratnjuk isegi kahe murdega ees, aga seisust 5:1 sai 5:4. Siiski oli nüüd ees oma palling, mis kindlalt võideti.

Seevastus Daniil Glinka ja Jegor Noskin (Venemaa) kaotasid Tšehhi paarile Stepan Pecak/Jan Šatral 4:6, 5:7. Oma ainsa murde tegi Eesti/Venemaa paar siis, kui neil oli selg vastu seina ehk teises setis seisul 4:5. Aga samamoodi angu Ivanov koos oma paarilisega oli teinud, murdsid ka tšehhid seisul 5:5 vastu ja võitsid mängu.

Üksikmängus on Glinkal võimalik võtta Šatralilt revanš nii eelmise Peterburi turniiri üksikmängu kui ka tänase paarismängu kaotuse eest. Kuid favoriit on selles matšis kolmandana asetatud Šatral. Nii Glinka kui ka Ivanov peavad oma üksikmängu avaringi kohtumise kolmapäeval.

Ainsa Eesti naistennisistina tegi selle nädala ITF-i turniiridel kaasa Helena Narmont, kes pidi aga Monastiris reketid pakkima kvalifikatsiooni 2. ringis. Tšimkendis pidi algse ülesandmise põhjal kaasa tegema Elena Malõgina, kuid ta siiski seal ei osale.

scroll to top