Vladimir Ivanov jõudis Moskvas üksimängus veerandfinaalini ja paarismängus poolfinaalini

– Vladimir Ivanov / Foto: Eesti Tennise Liidu arhiiv

Eesti meeste kolmas reket Vladimir Ivanov (ATP 818.) võistles Moskvas (Venemaa) 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF Futures turniiril. Üksikmängus jõudis Ivanov veerandfinaalini ning paarismängus poolfinaalini.

Üksikmängu avaringis alistas Ivanov venelase Alexander Igoshini (ATP 831.) tulemusega 6:4 6:3. Esimeses setis murdis Ivanov vastase pallingu kahel korral, Igoshin vastas ühe korraga. Teises setis õnnestus vastase servimurre vaid Ivanovil ning seda kahes geimis.

Kaheksandikfinaalis võitis Ivanov esimese paigutusega venelast Alexander Zhurbinit (ATP 406.) tulemusega 7:6(0) 6:1. Kohtumine algas kahe järjestikuse servimurdega ning avasett lõppes kiires lõppmängus. Teises setis murdis Ivanov vastase pallingu koguni kolmel korral.

Veerandfinaalis alistus Ivanov viienda asetusega venelasele Konstantin Kravchukile (ATP 566.) tulemusega 2:6 6:4 2:6. Esimeses ja kolmandas setis sai servimurdega hakkama vaid Kravchuk, seda kahel korral mõlemas setis. Teises setis murdis Ivanov kahel korral vastase pallingu, vastane vastas ühe korraga.

Paarismängus oli Ivanovi (ATP paarismäng 594.) paariliseks taas venelane Mikhail Fufygin (ATP 648.), kellega eelmise nädala turniiril saavutati paarismängus turniirivõit. Neljandat asetust omanud Fufygin ja Ivanov alistasid avaringis venelased Alexander Igoshini (ATP paarismäng 523.) ja Yan Sabanini (ATP paarismäng 715.) tulemusega 7:6(5) 6:2. Veerandfinaalis võideti venelasi Denis Matsukevitchit (ATP paarismäng 751.) ja Leonid Mazot (ATP paarismäng 1542.) tulemusega 6:3 6:1. Poolfinaalis jäädi alla venelastele Bogdan Bobrovile (ATP paarismäng 880.) ja Maxim Ratniukile (ATP paarismäng 1087.) tulemusega 2:6 4:6.