fbpx
Close

Villem Aadamsoo jõudis Leedus paarismängu finaali

– Villem Aadamsoo / Foto: ETL

Tennis Europe U16 turniiril Leedus Šiauliais on üksikmängus võistlema jäänud Villem Aadamsoo ja Denis Maijorov. Neist esimene võitleb veel ka esikoha eest paarismängus.

Poiste üksikmängus on Villem Aadamsoo (4) ja Denis Maijorov (5) jõudnud kaheksa tugevama hulka. Aadamsoo alistas selleks Denis Struki (Leedu) 6:4 6:0 ja Maijorov Kasparas Poska (Leedu) 6:3 6:2. Paarismängus püüab aga Aadamsoo turniirivõitu. Ta kohtub koos oma partneri valgevenelase Tikhon Fedoroviga finaalis teisena asetatud paari Artjoms Afanasjevs (Läti)/Faustas Kuliusasega (Leedu, 2). Poolfinaalis said Aadamsoo/Fedorov jagu Leedu duetist Linas Planciunas/Pijus Rekleviciusest 6:4 4:6 10:5. Tüdrukute turniiril osalenud Amelia Vaino langes mõlemas mänguliigis kohe välja.

Sloveenias Mariboris U14 Tennise Europe turniiril võitis Nikita Gribyakin avaringis kohaliku tennisisti Ziga Dolinseki (Slo) 6:3 7:6(5). Järgmine vastane on väga keeruline, esimesena asetatud sloveenlane Ziga Svec. Paarismängus piirdus Gribyakin ühe mänguga.

scroll to top