fbpx
Close

Kremlin Cupi ei toimu, naiste tennisehooaeg lõpeb oktoobris

Moskva Punane väljak, kus asub ka Kreml. / Foto: Pixabay

Eelmisel nädalal teatati, et koroonaviirusesse haigestujate arvu järsu suurenemise tõttu Moskvas ei toimu Kremlin Cupi tenniseturniirid.

Ära jääb nii ATP (pidi toimuma 19.-25. oktoober) kui ka WTA turniir (26. oktoober – 1. november). ATP ja WTA teatasid, et Moskva linnavõimud ei luba enam koroonaviiruse ohu tõttu suuri rahvusvahelisi võistlusi korraldada. Kuid Moskva otsus ei mõjuta väidetavalt Peterburi ATP 500 turniiri, mis peaks toimuma ettenähtud ajal 10.-18. oktoobrini.

ATP kalender on novembri keskpaigani siiski hästi täidetud vaatamata mitme turniiri ärajäämisele (lisaks Kremlin Cupile ei peeta Stockholmi ja Baseli turniiri), sest näiteks Moskva võistlusega samal nädalal on turniirid ka Kölnis ja Antverpenis, seega jaotuvad mängijad nüüd kahe, mitte enam kolme turniiri vahel.

Ent kehvem seis on WTA kalendriga, kus pärast Roland Garrosi slämmiturniiri on kavas vaid Linzi ja Ostrava turniir, neist viimanegi lisati alles äsja kavva pärast Hiina turniiride ärajäämist. Nii peaks naiste rahvusvaheline tennis 25. oktoobriga lõppema, kuid WTA avalduses on öeldud, et nad jätkavad koostööd meditsiiniekspertidega ja üritavad mängida nii palju tennist kui võimalik. Seega pole välistatud, et 26. oktoobrist 1. novembrini leitakse turniiri jaoks uus võistluspaik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top