Vihm katkestas mängud, Eesti endiste meistrite showturniir viidi üle Tondi Tennisekeskusse

– Tondi Tennisekeskus / Foto: Facebook

Eesti meistrivõistlustel jõuti meeste üksikmängude neljast veerandfinaalist enne vihmasadu lõpetada kaks kohtumist.

Neis mängudes said võidu favoriidid: Kristjan Tamm (1) alistas Siim Troosti (5) 7:6, 6:3 ja Vladimir Ivanov (2) Kevin Suvi (8) 6:1, 6:4.

Tamm juhtis esimeses setis 5:3, aga lõpuks võitis alles tie-breakis, kus ta realiseeris teise settpalli seisuks 7:5. Teine sett tuli veidi kergemalt. “Esimeses setis jäi võimalusi kasutamata, isegi settpallid olid seisul 5:4. Aga midagi pole öelda, Siim mängis hästi ka,” sõnas 2017. aasta meister ja mullune finalist Tamm. “Lõpuks õnnestus paremus maksma panna, mängisin ka ise üsna hästi. Olen viimase aasta jooksul muutunud ka stabiilsemaks, mängus ei ole enam nii suuri kõikumisi.” Meenutame, et eelmise aasta novembris võitis Tamm ka oma karjääri esimese ITF-i turniiri.

Mis saab täna pooleliolevatest meeste veerandfinaalidest ja segapaarismängu poolfinaalidest, pole veel selge – kõik oleneb, kaua vihm kestab ja kui kiiresti väljakud kuivavad. Kuid kindel on see, et endiste Eesti meistrite turniiri Kalevi välisväljakutel ei peeta, see algab hoopis Tondi Tennisekeskuse siseväljakutel kell 18. Osalevad ka Eesti esireketid Anett Kontaveit ja Jürgen Zopp.