fbpx
Close

VIDEO | Vladimir Ivanovist sai seitsmekordne meister!

Vladimir Ivanov (1) kordas Eesti meistrivõistlustel mullust esikohta, kui alistas Kristjan Tamme (2) reedeses finaalis 7:6, 7:6, 6:2.

Kuna Ivanov võitis meeste üksikmängu ka aastatel 2012-2016, on tal nüüd selles mänguliigis seitse tiitlit ja ta tõusis Rene Buschi kõrvale. Rohkem on üksikmängus Eesti kuldmedaleid saanud Toomas Leius (9) ja Kristjan Lasn (8).

Algus ei tõotanud Ivanovile midagi head, Tamm läks murdega ette ja juhtis 4:1. Kuid Ivanov sai murde tagasi ja viigistas. Tie-break oli põnev, kuid enamasti oli Ivanov punktiga ees. Lõpp oli natuke kurb, sest Tamm tegi seisul 5:6 topeltvea ja sellega sai sett läbi.

Teine sett oli ainult selle poolest erinev, et nüüd murdis servi enne Ivanov ja siis Tamm. Aga tie-break’is oli noorem mees, kes kevadel Ivanovi Ukrainas peetud ITF-i turniiril võitis, taas ebakindel. Ta tegi kaks topeltviga ja kaotas 3:7. Sellega oli Tamme vastupanu raugenud. Hõbemedaliomanik tegi finaalis päris suure hulga ilusaid äralööke, aga samas liiga palju vigu. Ivanov oli tunduvalt kindlam.

Kuna meil on siin ka videointervjuu, siis ei hakka kirjeldama, mida Ivanov finaalmängu ja oma viimase aja vormi kohta ütles – seda saate teada videot vaadates ja kuulates.

scroll to top