fbpx
Close

VIDEO | Andy Murray üllatas kõiki

Andy Murray / Foto: USA Today/Reuters/Scanpix

Kolmekordse slämmivõitja ning endise maailma esireketi Andy Murray (ATP 121.) vorm läheb üha paremaks. Indian Wellsis peetava ATP 1000 turniiri teises ringis alistas šotlane talendika hispaanlase Carlos Alcarazi (ATP 38.) 5:7, 6:3, 6:2.

18-aastane Alcaraz jõudis hiljuti USA lahtistel veerandfinaali, mängides teiste seas üle ka Stefanos Tsitsipase (ATP 3.). Ehk siis aina enesekindlamaks muutuvale Murrayle igati tubli võit!

Võidust Alcarazi üle hoopis üllatavam oli aga hetk teise seti algfaasis (seisul 1:1), kui Murray lõi alt servides ässa. Nagu Murray ise ütles, siis tegu oli tema esimese altserviga tennisematšis.

„Ta hakkas tõrjuma kaugemalt, seega muutus servilt kergete punktide saamine raskemaks. Väljakud on siin väga aeglased, seega miks mitte proovida ja vaadata, kas ma suudan teda tagajoonele lähemale tuua?“ ütles Murray. „Kui mängijad tõrjuvad sedavõrd kaugelt, siis on tegu targa lahendusega. Mõistagi aga ei oodanud ma alt serviga ässa saada,“ lisas 34-aastane tenniseikoon, kes kokku lõi matšis kolm ässa. Šotlane mõtles alt servi kasutada ka kolmandas setis, kuid juhtides ei näinud ta selleks otsest vajadust.

Järgmises ringis kohtub Murray sakslase Alexander Zvereviga (ATP 4.).

Vaata Murray altservi:

scroll to top