fbpx
paf.com

Tennisneti ennustuses jagasid esikohta Markus Mölder ja Risto Tralla

– Markus Mölder / Foto: Viktor Burkivski

Kuus tennisega seotud inimest ennustas enne Australian Openi algust, kuhu jõuavad Eesti tennisistid ning kes pälvivad üksikmängu tiitli (põhivariant + alternatiiv). Enim punkte (6) teenisid noortennisist Markus Mölder ja harrastajast fänn Risto Tralla.

Tralla oli ainus, kes teenis maksimumi meeste finaali eest, sest tema põhivariant Novak Djokovic ja alternatiiv Rafael Nadal andis kokku 5 punkti. Võimalik oli teenida 14 (2+2+5+5) punkti, aga keegi ei saanud isegi pooli punkte ja peamiselt vedas ennustajaid alt naiste üksikmäng, kus ainsana teenis 2 punkti Mölder enda alternatiivvariandi Naomi Osaka võidu eest.

– Risto Tralla / Foto: Toomas Kuum

Treener Aivo Ojassalu ja Tennisneti esindav Toomas Kuum said kokku 5, Eesti tippmängija Vladimir Ivanov 4 ja tennisekommentaator Margus Uba 3 punkti. Paljusid vedas alt ka Eesti mängijate tulemuse liiga optimistlik hindamine: parima tulemuse (3 punkti 4st võimalikust) sai siin Ojassalu.

Kui soovite näha lugu, kus kuue mehe ennustused olid avaldatud, siis on see siin.

popsport.ee

See võib Sulle huvi pakkuda

Raskelt tuli, aga siiski: Anett Kontaveit alistas USA tulevikulootuse

Anett Kontaveit. / Foto: Zumapress/Scanpix Miami turniiri 2. ringi mängus alistas Anett Kontaveit 17-aastase ameeriklanna …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline