Tartu U10 meistriteks krooniti Konrad Punger ja Kiira Paškov

– Nikita Smirnov ja Konrad Punger / Foto: Tarmo Punger

Tartus toimus nädalavahetusel U10 vanuseklassi turniir, millel oli ühtlasi ka Tartu linna meistrivõistluste staatus.

Osalejatelegi meeldiva üllatusena selgus, et eelmise nädalavahetuse 15.-16. juuni Tartus Tähtvere Tennisekeskuse väljakutel toimunud TP 10 turniir oli ühtlasi ka Tartu linna meistrivõistlus U10 vanuseklassis. Seega võitjad said väärika Tartu meistri nimetuse.

Poiste üksikmängus võitis Konrad Punger finaalis Nikita Smirnovi 6:0 6:0. Vaatamata ühepoolsesle tulemusele oli finaal vägagi võitluslik, lihtsalt geimide lõpud läksid Pungerile. Kolmas koht kuulus Kaspar Jaanile. Kogu esikolmik on MK Tennise kasvandikud.

Tüdrukute konkurentsis saavutas esikoha Kiira Paškov AOTK-st, kes alistas finaalis Miia Mihailovi MK Tennisest 6:0 6:2. Kolmandaks tuli Nora Olivia Adamson.