fbpx
Close
PAF.ee

Tamm mängib Tabarka ja Ivanov Shymkenti ITF turniiril

– Tabarka rannik / Foto: Pixabay

Kristjan Tamm ja Vladimir Ivanov osalevad see nädal ITF World Tennis Touri turniiridel. Tamm Tabarkas (Tuneesia) ja Ivanov Shymkentis (Kasahstan).

20-aastane Kristjan Tamm (ITF 942.) asetati 15,000 USD auhinnafondiga turniiri kvalifikatsioonis teiseks, mistõttu ei pidanud ta täna hommikul platsile astuma ja oli otse järgmises ringis. Pääsu eest põhitabelisse mängib Tamm eakaaslasest itaallase Alessandro Coppiniga (1690.), kes sai oma esimesest vastasest napilt jagu. See võib Tammele kasuks tulla, sest Coppinil on juba mäng all ja kaks üksikmängu päevas võib kurnavaks osutuda.

Paarismängus on Tamme partneriks bulgaarlane Alexander Donski ning turniiril ollakse teise asetusega. Esimesteks vastasteks on Darko Jandric (Serbia)/Constantin Schmitz (Saksamaa).

Shymkenti turniir, kus osaleb 31-aastane Vladimir Ivanov (464.), on väärtuslikum, sest tegemist suurema auhinnafondiga (25,000 USD) turniiriga. Põhiturniirile otse pääsenud Ivanov kohtub avaringis Grigoriy Lomakiniga (Kasahstan, 804.). Mehed on omavahel varem kohtunud kahel korral ja mõlemas matšis on saatnud edu Ivanovi, viimati eelmine aasta.

Tabarka turniiri info.

Shymkenti turniiri info.

scroll to top