fbpx
paf.com

Strasch võitis Liepajas turniiri paarismängus, Martin ja Kristianson jõudsid üksikmängus veerandfinaalini

– Brit Martin / Foto: Viktor Burkivski

26. augustist kuni 1. septembri toimunud kuni 12-aastaste mängijate 3. kategooria Tennis Europe turniiril mängisid mitmed Eesti mängijad. Kõige edukamad olid Georg Strasch, kes võitis turniiri paarismängus, ning Brit Martin ja Lukas Kristianson, kes jõudsid üksikmängus veerandfinaalini.

Tüdrukute üksikmängus osales põhiturniiril viis Eesti mängijat: Brit Martin, Birgit Aja, Laura Rahnel, Katarina Brit Esken ja Kendra Aidla. Kvalifikatsioonis püüdsid pääsu põhitabelisse ka Amelia Vaino, kes alistus venelannale Iana Kracvhenkovale tulemusega 3:6 2:6, ning Sofia Yatsunyk, kes kaotas venelannale Valeriia Artemevale tulemusega 3:6 4:6.

Põhiturniiri avaringis õnnestus võita vaid Martinil, alistades venelanna Anna Perelmani kindlalt tulemusega 6:2 6:0. Aja alistus avaringis valgevenelannale Anastasiya Sharametile tulemusega 1:6 3:6, Rahnel pidi tunnistama venelanna Valeriia Artemeva paremust tulemussega 6:3 0:6 3:6, Esken pidi vastu võtma kaotuse venelannalt Iana Kravchenkovalt tulemusega 3:6 0:6 ning Aidla alistus poolatarile Paulina Aleksandrowiczile tulemusega 1:6 2:6. Rahnel, Aidla, Esken ja Aja pidid tunnistama vastaste paremust ka kaotusringis.

Kaheksandikfinaalis võitis Martin lätlannat Polina Korolovat tulemusega 7:5 6:3, ent veerandfinaalis pidi eestlanna tunnistama leedulanna Liepa Sataite kindlat paremust tulemuega 0:6 0:6.

Poiste üksikmängu põhiturniiril lõi kaasa seitse Eesti mängijat: Lukas Kristianson, Arthur Reinfeldt, Robin Kilp, Kevin-Kristjan Uba, Hugo Roberto Loit, Andree Karel Kalle ja Georg Strasch, kelledest Kilp ja Loit läbisid edukalt kvalifikatsiooni. Kaspar Lusti alistus kvalifikatsiooni finaalis.

Avaringis olid võidukad Kristianson ja Reinfeldt, kelledest esimene alistas leedulase Dovas Dersonase tulemusega 6:4 6:4 ja teine lätlase Rudolfs Andersonsi tulemusega 6:1 6:1. Kilp alistus lätlasele Nikita Gavrilonoksile tulemusega 0:6 1:6, Uba pidi vastu võtma kaotuse prantslaselt Theo Papamalamiselt tulemusega 2:6 0:6, Loit tunnistas lätlase Stefans Audrinsi paremust tulemusega 3:6 2:6, Kalle kaotas leedulasele Haroldas Kulnysele tulemusega 1:6 1:6 ning Stasch alistus lätlasele Maksims Kazancevsile tulemusega 2:6 1:6. Kaotusringis oli võidukas vaid Strasch, jõudes kahe võiduga finaalini.

Kaheksandikfinaalis võitis Kristianson tasavägises mängus venelast Maxim Vlasovit tulemusega 3:6 6:2 6:2, Reinfeldt pidi tunnistama lätlase Nikita Gavrilonoksi paremust tulemusega 3:6 0:6. Veerandfinaalis alistus Kristianson poolakale Tomasz Berkietale tulemusega 2:6 1:6.

Tüdrukute paarismänguturniiril oli Martini paariliseks leedulanna Laima Vladson, kellega alistati avaringis lätlased Digna Konovalova ja Liva Vitolina tulemusega 6:1 6:4, ent veerandfinaalis kaotati väga tasavägise mängu järel venelannadele Erika Bosaiale ja Iana Kravchenkovale tulemusega 7:5 4:6 10:12. Eskeni paariliseks oli Rahnel ning esimeses ringis alistuti rootslannale Anastasia Petterssonile ja soomlannale Arina Vabistsevitsile tulemusega 3:6 2:6. Aidla partneriks oli Aja ning avaringis tunnistati Küprose mängija Olga Danilova ja venelanna Victoria Milovanova paremust tulemusega 2:6 0:6.

Poiste paarismänguturniiril oli Straschi paariliseks venelane Filip Avdeev ning Reinfeldti partneriks valgevenelane Artsiom Koran. Paarid moodustasid ka Kilp ja Lusti, Kalle ja Loit ning Kristianson ja Uba. Avdeev ja Strasch võitsid avaringis leedulasi Jonas Skierust ja Augustas Vasiliauskast tulemusega 6:1 6:0. Koran ja Reinfeldt alistusid lätlastele Nikita Gavrilonoksile ja Tomass Priedele tulemusega 1:6 5:7. Kilp ja Lusti pidi vastu võtma kaotuse lätlaselt Maksims Kazancevsilt ja valgevenelaselt Tsimafei Yarashilt tulemusega 2:6 1:6. Kalle ja Loit võitsid lätlasi Aleksandrs Sotikovsi ja Matiss Ulmanist tulemusega 6:2 6:4. Kristianson ja Uba said loobumisvõidu venelastelt Amir Asylkozhaevilt ja Timofei Derepaskolt.

Avdeev / Strasch võitsid veerandfinaalis venelasi Egor Grigoriantsi ja Maxim Vlasovit tulemusega 6:2 6:2. Kalle / Loit alistusid lätlasele Stefans Audrinsile ja poolakale Tomasz Berkietale tulemusega 3:6 1:6. Kristianson / Uba said napi kaotuse prantslaselt Theo Papamalamiselt ja britilt Dilhan Wasanthalt tulemusega 6:7(6) 7:6(8) 7:10. Poolfinaalis alistasid Avdeev ja Strasch lätlase Maksims Kazancevsi ja valgevenelase Tsimafei Yarashi tulemusega 6:2 6:2 ning turniirivõit saavutati lätlase Stefans Audrinsi ja poolaka Tomasz Berkieta üle tasavägises mängus tulemusega 6:7(1) 7:6(5) 10:7.

Turniiri detailid.

Tüdrukute üksikmängu põhitabel.

Poiste üksikmängu põhitabel.

Tüdrukute paarismängu tabel.

Poiste paarismängu tabel.

Tüdrukute kvalifikatsioonitabel.

Poiste kvalifikatsioonitabel.

paf.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Liisa Varul ja Andreas Sillaste mängivad Soomes paarismängu finaalis

– Liisa Varul / Foto: Viktor Burkivski Nastolas (Soome) peetaval Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline