fbpx
Close

Sõnasõda Twitteris: Boris Becker nimetas Nick Kyrgiost “rotiks”

– Boris Becker | Foto: imago-images/Nordphoto/Scanpix

Kunagine maailma esireket ja kuuekordne suure slämmi turniiride võitja Boris Becker pahandas austraallase Nick Kyrgiose peale, sest too häbistas maailma ees Alexander Zverevit.

Mis juhtus varem, saate lugeda siit. Igatahes sakslasele Beckerile ei meeldinud, et Kyrgios tõstis esile tema kaasmaalase pidutsemise Rivieras. “Mulle ei meeldi rotid! Igaüks, kes hakkab maha tegema oma kaasmängijat, ei ole minu sõber! Vaata ise peeglisse ja mõtle, kas oled meist parem, Nick Kyrgios!” kirjutas Becker. “Rott” on eelkõige pealekaebaja sünonüüm ja kuigi Zverevi pidutsemine võinuks välja tulla nii või naa, tõstis teo esile just Kyrgios.

Kyrgios vastas nii: “Jumala eest, Boris, ma ei ürita kellegagi võistelda ega teda bussi alla lükata. Praegu on ülemaailmne pandeemia ja kui keegi teeb nii idiootliku teo nagu Alex, siis ma ütlen selle välja. Lihtne.”

Edasi jätkas Becker, et kõik maailmas kannatavad koroonaviiruse all ja peavad hoolitsema lähedaste eest, ent ta lisas: “Sellegipoolest ma ei armasta rotte!” Omakorda vastas Kyrgios, et miks ta peaks olema “rott”, kui ta on viiruse suhtes käitunud normaalselt ja kõik inimesed maailmas sellest teemast hoolivad. Austraallane lisas: “Boris Becker on suurem sõõrik kui ma arvasin. Lööb hästi lendpalli, kuid pole selles mängus kõige teravam pliiats.” Siinkohal tuleb selgitada, et “sõõriku” (doughnut) väljendit kasutatakse inglise keeles oponendi rumaluse iseloomustamiseks.

Zverevi peovideo pani algselt sotsiaalmeediasse saksa disainer Philipp Plein, kuid ta kustutas hiljem postituse. Pealegi ei olnud video põhjal võimalik kindlaks määrata, mis ajal pidu toimus. Seepärast jäigi silma Kyrgios, kes oma postitusega Zverevi teo avalikustas.

scroll to top