fbpx
Close

Alexander Zverev šokeeris kaasmängijaid: eneseisolatsiooni lubanud mees möllas Prantsuse Riviera peol

Alexander Zverev. / Foto: AP/Scanpix

Kui maailma esireket Novak Djokovic oli esimene kuulsus, kes seadis kahtluse alla tipptennisistide ettevaatliku suhtumise koroonaviirusesse, siis pühapäevase videoklipi põhjal “ühines” temaga ka Alexander Zverev.

Saksamaa tennisist osales samuti Aadria tuuril ja Belgradi etapile järgnenud peol, kuid ise koroonaviirusesse ei nakatunud. Sellegipoolest postitas Zverev Instagramis teate, kus ta palus vabandust oma käitumise eest, mis seadis inimesi ohtu ja ütles, et täidab nüüd eneseisolatsiooni nõudeid, mida doktorid on talle soovitanud.

Kuus päeva pärast seda teadet postitati Instagrami video, kus Zverev viibib Prantsuse Rivieras diskomuusika peol, kus ruum on inimesi pilgeni täis. Lühikest videot saate näha sellest artiklist.

Video šokeeris Austraalia tennisisti Nick Kyrgiost, kes kirjutas sotsiaalmeedias nii: “Ärkan üles ja näeb kuidas vastuolulisi asju juhtub üle kogu maailma, aga kõige rohkem hämmastas mind, et nägin Sascha Zverevit jälle… jälle. Kui isekas võib üks inimene olla?” Kyrgios peab silmas, et varem nähtud videos möllas palja ülakehaga Zverev Belgradi diskol, seekord jättis ta küll särgi selga. Tegemist on ka inglisekeelse sõnademänguga – self-isolation ja selfish ehk eneseisolatsioon ja isekas.

Ka Inglismaa naistennisist Katie Boulter kommenteeris Zverevi uut videot: “Palun öelge mulle, et näen valesti. Olen sõnatu.”

Samal videol on peol näha ka Prantsusmaa tennisisti Lucas Pouille’i, ent tema saabus kohale Mouratoglou akadeemia turniirilt, mille ta vigastuse tõttu pooleli jättis. Kuna seal ei olnud keegi nakatunud, siis Pouille viibimist inimestest tulvil ruumis ei saa võtta kui nakatamisohtlikku. Küll on aga natuke pannud kulmu kergitama maailma kolmas reket Dominic Thiem, kes jäi Aadria tuuril koroonaviirusest puutumata, kuid on hiljem jätkanud mängimist teistel võistlustel.

scroll to top