Sofia Cheklystova jõudis Riias veerandfinaali, kus aga kaotas esimesena asetatud lätlannale

– Sofiya Cheklystova / Foto: Igor Pissarev

ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril Riias saatis üksikmängu teises ringis Eesti tennisistidest edu Sofia Cheklystovat (6), kes alistas Leticia Temirhanova (Rootsi) 6:3, 6:3.

Mäng pidi toimuma juba kolmapäeval, aga Riias hakkas kella 11 paiku vihma sadama ning ära jõuti pidada vaid üksikuid mänge, nende hulgas ka noormeeste 2. ringi kohtumine, kus Oskar Irdoja kaotas Marcel Kamrowskile (Poola, 8) 2:6, 2:6.

Täna said siis väljakule meie neiud, kuid erinevalt Cheklystovast ei saatnud edu Anet Angelika Koskelit, kes kaotas Elza Tomasele (Läti, 3) 0:6, 1:6.

Kuid täna õhtul peeti ka veerandfinaal, kus Cheklystova hakkas küll kõvasti vastu esimesena asetatud Patricija Špakale (Läti), kes asub juunioride maailma edetabelis 176. kohal, aga kaotas ikkagi 1:6, 6:2, 2:6. Tüdrukute üksikmängus jõudsid poolfinaali ainult Läti tennisistid.

Paarismängus jõudsid Lissi Kubre ja lätlanna Laura Slisane (4) poolfinaali, kui võitsid ülinapilt Alicia Formella (Poola) ja Veronika Prytsi (Valgevene) 6:7, 7:5, 11:9.