fbpx
Close

Simona Halep lubas, et keegi ei võida teda kaks korda järjest ja tõi näiteks Kaia Kanepi

Kaia Kanepi ja Simona Halep Australian Openil.

Rumeenia tennisist Simona Halep tegi USA meediakanali DigiSport intervjuus julge avalduse, kui väitis, et keegi ei võida teda kaks korda järjest.

Nii on näiteks Elina Svitolina, Karolina Pliškova ja kõige tähtsamas mängus ehk Australian Openi poolfinaalis Halepi alistanud Garbine Muguruza need tennisistid, kes võivad oodata, et nad järgmist matši ei võida. Tegelikult oli Halepi ütlus pisut tagasihoidlikum: “Nagu Darren (Halepi treener Cahill – toim) ütles, ei võida mind keegi kaks korda järjest. Kui kaotan, siis tavaliselt analüüsin põhjalikult, mida teha järgmisel korral,” rääkis Halep.

Halep kasutas näitena Kaia Kanepit, kellele ta 2018. aasta US Openi avaringis kaotas. “Ameerika kõvakatte väljakud on kiiremad, aga pall ei põrka nii kõrgele nagu näiteks Melbourne’is. Kui kaotasin Kanepile, ei saanud ma peaaegu millestki aru. Aga siis mängisime Austraalias,” meenutas Halep mängu, mille ta võitis 6:7, 6:4, 6:2.

Rumeenlanna ei ole slämmiturniiri veel kõvakattel võitnud. Australian Openil on ta jõudnud finaali (2018), aga US Openil ei ole saanud poolfinaalist kaugemale. “Tahaksin võita ka kõvakattel,” ütles Halep ja eeldas, et tal on paremad šansid Austraalias. “Mulle ei meeldi, et Ameerikas on nii kärarikas õhkkond ja palju mänge peetakse hilisõhtul. Austraalias on märksa vaiksem, sa tunned ennast seal rohkem eraldatuna. Pealegi sobib mulle Austraalias mängimine ka selle poolest, et suudan hästi kohaneda kuumusega.”

scroll to top