Simona Alter võitleb Saksamaal TE 1.kategooria turniiril koha eest kaheksa seas

– Simona Alter peale mängu / Foto: Hans Alter

Grötzingeni Tennis Europe U12 tugeval esimese kategooria turniiril edenes Simona Alter üksikmängus 16 tugevama hulka.

Võit tugeva leedulanna Deimante Ieva Muraškaite üle teises ringis tulemusega 6:3 6:7(5) 6:0 tagas talle pääsu 16 hulka. Esimeses setis juhtis Alter juba 5:1, aga lasi vastase kahe geimiga lähemale. Otsustavas setis suutis Alter mängida pingevabalt ja see võimaldas näidata oma reaalset mängutaset. Muideks Leedu tenniselootuse Muraškaite isa on paljudele Eesti tennisistidelegi tuttav endine mängumees Rolandas Muraška.

Pääsu eest veerandfinaali kohtub Simona Alter kindlasti Saksamaa tennisistiga, kas Helene Sommeri või Victoria Pohlega.

Paarismängus alustab Simona Alter koos venelanna Evdokia Artamonovaga teisest ringist.

Samal turniiril poiste üksikmängus langes kohe avaringis välja Jan Martti Vainula.