Siim Troost kaotas, kaks mängijat jätkavad PAF Openi teises ringis

– Mängud PAF Openil / Foto: Toomas Kuum

Teisipäeva õhtuks selgusid Tartus PAF Openil kõik üksikmängu teise ringi pääsenud mängijad. Võistlust jätkab veel kaks eestlast.

Esimese ringi viimases mängus astus platsile eestlastest Siim Troost. Tennisnet.ee päeva mängu alustas meie mees rabedalt, jäädes kohe kahe murdega taha – 0:3. Sellest põhimõtteliselt valgevenelasel piisas ja veenev 6:2 setivõit talle. Esimese servi õnnestusmisprotsent oli Zharynil ulmeline – tervelt 95%! Sama näitaja Troostil vaid 52%. Teises setis Troost ilmselgelt kosus ja nii liiguti geim-geimilt seisuni 4:3 kuni Troostil õnnestus Zharyni serv murda ja teenida kaks settpalli, mis paraku jäid realiseerimata. Ka kiires lõppmängus juhtis Troost 6:4, aga otsustaval hetkel ei jooksnud tal esimene serv ning kogu matš Zharynile 6:2 7:6(6).

Teise ringi murdsid end Vladimir Ivanov (4) ja Kaur Kiur Saar. Kaotusekibedust pidid tundma Robin Erik Parts, Johannes Seeman, Daniil Glinka ja Siim Troost.

Homme jätkatakse lisaks üksikmängudele ka paarismängude veerandfinaalidega. Paarismängus on Eesti tennisiste konkurentsis veel hulgim.