fbpx
Close

Seeman, Parts ja Parko Pärnu PAF Openi kvalifikatsiooni teises ringis

– Johannes Seeman / Foto: Viktor Burkivski

Tartu PAF Open sai läbi ja rahvusvaheline tennis kolis Pärnusse. Laupäeval mängiti Pärnu PAF Open ITF Futures meeste turniiril kvalifikatsiooni esimest ringi.  

Kui Tartus lõi kvalifikatsioonis kaasa ainult kaks eestlast, siis Pärnus tõusis see number viieni. Kvalifikatsioon viis kohe kokku Robin Erik Partsi ja Jakov Tširkini. Parts loovutas Tširkinile viis geimi – 6:2 6:3. Loos ei soosinud Partsi, sest pääsu eest põhitabelisse astub talle vastu Tartu turniiri poolfinalist šveitslane Luca Castelnuovo.

Põhitabelisse pürgib veel kaks Eesti tennisisti. Johannes Seeman alistas oma kodulinna publiku toetusel Daniil Klimovi (Saksamaa) 6:4 6.2 ja Carl Bret Parko Mohammad Khaled Abou Khamisi (Valgevene) 6:2 6:0. Soomest kahelt juunioride ITF turniirilt naasnud Alexander Georg Mändma jäi paraku alla sakslasele Tim Heigerile 4:6 0:6.

Kvalifikatsioonis kohtub Parko Mändma alistanud Heigeriga ja Seeman venelase Igor Šrolikiga. Seemani mäng saab väga intrigeeriv olema, sest Tartu PAF Openil olid samad mehed juba vastamisi põhitabeli avaringis. Siis jäi peale Šrolik tulemusega 6:4 7:6(6). Igal juhul on tegemist mängitava vastasega ja Seemanil hea võimalus taas põhitabelisse pääseda.

Pühapäeval alustatakse Pärnu Tennisehallis (Tammsaare pst. 39)  kell 11:00. Eestlaste mängude ajakava: Seemani mäng on järjekorras teisena peale eelneva mängu lõppu, Parko ja Partsi mängud peetakse kolmandana ja mitte enne kui kell 14:00.

Turniiritabel.

scroll to top