Sandra Tolli jõudis Portugali TE turniiril paarismängu poolfinaali

– Tennis / Foto: Pixabay

Üsna palju Eesti noori mängib sel nädalal Tennis Europe’i turniiridel ja neist edukaim on olnud Sandra Tolli, kes U14 3. kategooria turniiril Portimaos (Portugal) jõudis paarismängus poolfinaali ja üksikmängus 3. ringi.

Koos paarilise Juliette Trunet’ga (Prantsusmaa) oli Tolli asetatud neljandana ja nad on saanud kaks võitu. Viimati alistati kaheksandana asetatud prantslannad Zelie Bretin/Ines Vandekerckhove 4:6, 6:3, 10:7. Üksikmängus võitis Tolli (13) kaks Portugali tüdrukut, kuid kaotas 1/8 finaalis Scarlette Hetheringtonile (Prantsusmaa, 3) 1:6, 0:6. Simona Alter, kes oli asetatud neljandana, kaotas kahjuks 2. ringis. Markus Valtson langes avaringis välja nii üksikmängus kui ka paarismängus koos Eduards Karpovsiga (Läti).

U16 klassi 3. kategooria turniiril Tbilisis kaotasid Eesti tüdrukud Amelia Vaino ja Epp Raidvee avaringis ning mänguta 2. ringi pääsenud Jaagup Joonas samuti esimeses kohtumises. Tüdrukute paarismängus said Raidvee/Vaino võiduga veerandfinaali, kus andsid loobumisvõidu esimesena asetatud Gruusia paarile, Joonas paarismängus ei osalenud.

U12 turniiril Ptolemaidas (Kreeka) sai Nikita Smirnov alagrupis ühe võidu ja edasi ei pääsenud. Paarismängus jõudis ta koos Ilko Malinoviga (Bulgaaria) 2. ringi ehk veerandfinaali, kus tuli vastu võtta kaotus. Kõige tugevamal, U14 klassi 1. kategooria turniiril Irpinis (Ukraina) osales Kaspar Lusti, kes sai ühe võidu nii üksik- kui ka paarismängus koos Nikas Nikolajenkoga (Ukraina), kuid edasi enam võitu ei saanud. Velenjes (Sloveenia) U14 3. kategooria oli Nikita Gribjakin avaringis vaba, kuid kaotas 2. ringis. Paarismängus ta ei osalenud.