fbpx
Close

Saara Orav pääses tugeval rahvusvahelisel turniiril põhitabelisse

– Saara Orav suvisel Pärnu ITF-i turniiril. / Foto: Toomas Kuum

Saara Orav pääses Bradentonis suurel rahvusvahelisel ITF-i juunioride 1. kategooria turniiril Eddie Herr International 64 parema hulka põhitabelisse.

Orav oli kvalifikatsioonis asetatud kuuendana ning pidi edasipääsuks võitma kaks kohtumist. Otsustavas mängus alistas ta 15ndana asetatud ameeriklanna Sophie Williamsi 4:6, 6:4, 10:3. Samal turniiril üritas noormeeste konkurentsis kvalifikatsioonist edasi pääseda ka Ronan Vahtras, ent ta kaotas avaringis.

Eddie Herri turniir on iseenesest tuntud võistlus, aga peamiselt siiski nö soojendusturniir järgmisel nädalal algavaks Orange Bowliks, mille 2011. aastal võitis Anett Kontaveit. Võib veel lisada, et Bianca Andreescu võitis Orange Bowli 2015. aastal ja juba täiskasvanute seas ilma teinud 15-aastane Cori Gauff mullu.

Eddie Herril on aga teisena asetatud maailma parim alla 14-aastane tennisist Linda Fruhvirtova (Tšehhi), kes on juunioride maailma edetabelis 13. kohal. Orav kohtub aga põhiturniiri 1. ringis 17-aastase Ziva Falkneriga (Sloveenia, 13), kes on maailma noorte edetabeli 61. reket.

scroll to top