Rahinges selgusid rannatennise Eesti meistrid

– Rannatennise Eesti meistrid Ott Ahonen ja Kurmo Annus / Foto: Facebook/Erakogu

Sellel nädalalõpul toimusid Rahinges Eesti meistrivõistlused rannatennises. Korraldajaks SK Beach Tennis Tartu.

Meeste paarismängu poolfinaali jõudis neljast asetatud paarist kaks: Priit Pihl/Andri Reiman (1) ja Ott Ahonen/Kurmo Annus (3). Teisena asetatud paar Tarmo Uustalu/Andri Umal langes välja veerandfinaalis, neljandana asetatud paar Kristjan Pungas/Marko Raid aga juba avaringis. Poolfinaalid: Pihl/Reiman vs Karl Jaani/Koit Lattik 7:6(2) 6:3, Ahonen/Annus vs Stephan Lebedev/Erko Nigula 6:1 6:2. Finaalis kohtusid seega vanad rivaalid. Seekord jäid peale Ott Ahonen ja Kurmo Annus, kes võitsid Eesti meistritiitli tulemusega 7:5 6:3. Ahonenile oli see arvult juba kuues meistritiitel. Kokku osales 15 meespaari.

Naiste paarismängus tuli rannaliivale meistritiitlit püüdma 14 paari. Erinevalt meestest jõudsid siin nelja tugevama hulka kõik asetatud paarid. Poolfinaalid: Renate Hinno/Grete Helena Roose (4) vs Kristel Elmaste/Annely Ritson (1) 6:0 6:1, Ilona Poljakova/Lisell Pruul (3) vs Kätlin Lattik/Katrin Reimand (2) 6:2 3:6 6:4. Finaalis näitasid oma suurt üleolekut Hinno ja Roose, loovutades vastastele vaid kaks geimi (6:0 6:2), kusjuures kogu turniiri peale ei kaotatud ühtegi setti.

Turniiri võttis tabavalt kokku Ott Ahonen oma Facebooki postituses: “Ideaalsed tingimused ja super korraldus Beach Tennis Tartu poolt.”