Rahingel peeti rannatennise GP-etapp

Naispaarismängu medaliomanikud. / Foto: SK Tartu Beach Tennis Facbook

Spordiklubi Tartu Beach Tennis korraldatud rannatennise GP-etapil Rahingel läks ilm ilusaks just siis, kui võistlused algasid ja see aitas kaasa turniiri õnnestumisele.

Naiste turniiril said esimesena asetatud Gea Rael Kukk ja Grete Helena Roose enne finaali kaks kindlat võitu. Finaalis oli esimene sett tasavägine, kuid lõpuks alistasid Kukk/Roose õed Annela ja Liisa Pajumetsa (2) 7:6, 6:1. Kolmandaks tulid Anna-Kristina Nosko ja Triin Piik.

Meeste paarismängus tabeli ülemisel poolel üllatusi polnud, kuigi esimesena asetatud paar Meelis Kuusalu/Arvo Uustalu võitis poolfinaalis neljandana asetatud Lennart Sova ja Aldo Umali pingelises mängus 6:4, 1:6, 10:3. Tabeli alumises pooles langesid aga asetatud paarid Priit Pihl/Andri Reiman (3) ja Hans Alasi/Esper Tamme (2) välja juba veerandfinaalis. Neid võitnud paarid kohtusid poolfinaalis omavahel ning Anatoli Girenko/Rainer Vakra alistasid Sven Maanurm/Marko Raidi 6:4, 7:5. Finaalis said Kuusalu/Uustalu Girenko/Vakrast jagu 6:2, 7:5.