fbpx
Close

Airok Viljandi Openil jätkab kuus Eesti poissi ja üheksa tüdrukut

– Andrea Roots / Foto: Viktor Burkivski

Airok Viljandi Open’it, mis on Tennis Europe U16 vanuseklassi 3. kategooria turniir, jätkab pärast esimest ringi kuus Eesti poissi ja üheksa tüdrukut.

Kuna mõlemas mänguliigis alustas 17 eestlast, siis tüdrukute tulemus oli etem ning pisut rohkem kui pooled said edasi. Esimesena asetatud Elisabeth Iila võitis Anna Bulava (Läti) 6:2, 6:0 ja teisena asetatud Liisa Varul Nastassia Sheludzko (Valgevene) 6:4, 6:2. Oli ka üks väike üllatus, kui Kea Rael Kukk alistas kaheksandana asetatud Emma Kuusisto (Soome) 6:3, 6:7, 6:3. Teistest Eesti tüdrukutest said võidu Andrea Roots (6), Mariela Pluutus (7), Christin Annette Klettenberg, Brit Martin, Diandra Suitso ja Maarja Leinštrep.

Poiste turniiril võitis esimesena asetatud Alex-Andre Ojassalu kaasmaalase Oleg Molotkovi 6:4, 7:6. Neljandana asetatud Andreas Sillaste sai kindlalt 6:1, 6:0 jagu Stefans Audrinšist (Läti). Teise ringi pääsesid veel Georg Strasch, Villem Aadamsoo, Hendrik Katmuk ja Andre Toomväli. Märkimist väärib siiski ka Erko Nigula, kes oli lähedal teisena asetatud leedulase Tauras Mickuse alistamisele, aga kaotas 6:2, 6:7 (tie-break 8:10), 3:6.

Vaadake kõikide Eesti mängijate tulemusi siit.

scroll to top