fbpx
Close

Polina Ramenskaja: see oli minu mäng!

– Polina Ramenskaja / Foto: Viktor Burkivski

Eesti noorte tennise meistrivõistlused on jõudnud lõpusirgele. Eelviimasel võistluspäeval selgitati U14 ja U18 vanuseklassi üksikmängu finaliste.

Tütarlaste U18 turniiritabeli kuues asetus Polina Ramenskaja alistas Aurelia Riga (4.) ülimalt tasavägises mängus 6:4 6:7(14) 6:3.  

Ramenskaja ütles pärast mängu, et võit tuli äärmisel raskelt.

„Tundsin terve mängu, et täna on minu võimalus, täna on minu mäng. Usku võitu ei kaotanud hetkekski. Suutsin hoida pea lõpuni külmana,“ ütles Ramenskaja.

See oli tenniseneiule juba teine järjestikune kolmesetilne lahing. Veerandfinaalis lülitas Ramenskaja välja Elisabeth Iila (2) 4:6 6:3 6:3.

„Olen väga õnnelik, et finaali jõudsin,“ lisas ta.

Kuni 18-aastaste tütarlaste finaalis kohtub Ramenskaja Liisa Varuliga (3), kes üllatavalt kindlalt oli üle Anet Angelika Koskelist (1) 6:2 6:2.

„Ei oleks uskunud, et kohtun finaalis Varuliga, kindlasti on see üllatus. Mingit erilist ettevalmistust Varuliga kohtumiseks ei tule. Mängin lihtsalt oma mängu,“ rääkis Ramenskaja.

Pärast meistrivõistlusi Ramenskaja pisut puhkab, seejärel on plaanis osaleda Leedus toimuval ITF turniiril.

Kuni 18-aastaste noormeeste üksikmängus jätkus 16-aastase Marten Murrandi võidukäik. Poolfinaalis pidi tema paremust tunnistama Kevin Suvi 6:2 6:3. Kolmapäevases finaalis läheb Murrand vastamisi Alexander Georg Mändmaga, kes oli parem Ronan Vahtrasest 6:1 6:3. 

scroll to top