fbpx
Close

Polar Ignite – aktiivne elustiil ja teadlik treening uuel tasemel

Fitnesskellade fännidel on põhjust rõõmustamiseks, kuna Polar on turule toomas mudelit nimega Ignite, mis peaks seda valdkonda (nagu mudeli nimigi ütleb) sütitama. Polaril on komme aeg-ajalt kellade turgu täielikult segi lüüa, kui kasutajatele pakutakse toodet, mille hinnaklass peaks olema sootuks kõrgem.

Reeglina kehtib tehnoloogiamaailmas muster, et firmad tutvustavad uusi funktsionaalsusi kallimatel toodetel ning hiljem hakatakse neid vaikselt pakkuma ka odavama otsa toodetel. Polar Ignite murrab seda reeglit, sest see pakub mitmeid uusi võimekusi, mida pole seni veel isegi viimasel Polari lipulaeval Vantage V Titan. Hiljem rõõmustavad enamus funktsioone ka Vantage kellade omanikke.

Mis on need funktsionaalsused, millega Polar Ignite rõõmustab?

“Nightly Recharge” jälgib sinu ööund ning annab hingamise, südame löögisageduse ja selle muutuste alusel hommikul infot, kas öösel toimus keha treeningutest taastumine. Saa infot oma närvisüsteemi taastumise ja une kvaliteedi kohta.

“Sleep Plus Stages” annab informatsiooni REM une, sügava ja pindmise une kohta. Lisatud on ööune hindamise skoor.

“FitSpark” pakub kella kandjale treeningvõimalusi, mis põhinevad nii kasutusajaloo jooksul kogutud treeningandmetele kui ka Nightly Recharge funktsionaalsusega saadud taastumisinfole.

“Serene” pakub juhendatud hingamisharjutusi, et oleks lihtsam lõdvestuda peale rasket päeva.

Eriti tugevat vastukaja on leidnud just FitSpark, mis peaks kella kandja treeningkvaliteeti oluliselt tõstma. Kui varem funktsioneerisid ööune kvaliteedi informatsioon ja treeningnäitajad justkui erinevates paralleelmaailmates, siis nüüd pakub Polar Ignite kasutajale treeningvõimalusi kogu aktiivsusinfo põhjal. Piltlikult, kui sa öösel magad väga kehvasti ja ei suuda eelmise päeva treeningust taastuda, siis enam ei paku kell sulle uue päeva harjutuskorraks kahe tunni pikkust jooksutrenni, vaid soovitab kerget ja taastavat harjutuskorda.

Värskelt välja tulnud Polar Ignite kella saab soetada SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top