fbpx
Close

Pika pausi järel peetud Eesti GP etapi võitsid Mändma ja Koskel

– Alexander Georg Mändma / Foto: ETL

Eesti täiskasvanute GP sari sai lõpuks ka sellel aastal märgi maha. Nädalavahetusel toimunud GP etapp peeti Pärnus. Algselt pidi etapp toimuma Pärnu Kesklinna Tenniseklubis, ent vihma tõttu viidi mängud üle Pärnu Tennisehalli. Samuti planeeriti mängida nii üksik- kui paarismängu, kuid olude sunnil piirduti vaid üksikmänguga.

Meeste üksikmängus võib ehk väikeseks üllatuseks pidada esimesena asetatud Karl Kiur Saare väljalangemist poolfinaalis. Samas peab arvestama, et seal oli tal vastas Morten Ritslaid, kes on Saarele ebamugav vastane. Nendevahelised kohtumised on mitut puhku läinud otsustavasse setti. Nii juhtus seegi kord, kuigi kahe seti numbrid olid veenvad. Ritslaid võitis tulemusega 6:4, 0:6, 6:1. Finaalis tuli Ritslaiule vastu aga Alexander Georg Mändma, kes oli eelnevas neljas mängus loovutanud ainult kolm geimi! Neist viimases e. poolfinaalis võitis Mändma Marten Murrandi 6:0, 6:1. Finaal Mändma ja Ritslaiu vahel päris lõpuni ei mängitudki. Mändma eduseisul 6:3, 5:2 katkestas Ritslaid kohtumise ja noorem mängumees noppis etapivõidu.

– Anet Angelika Koskel võidukarikaga / Foto: ETL

Naiste üksikmängus tuli esikohale teisena asetatud Anet Angelika Koskel, kes oli esikohamatšis parem esimesena asetatud Valeria Gorlatšist tulemusega 2:6, 6:4, 6:4. Poolfinaalis oli Koskel vastavalt üle Desire Pärnast (4) 6:4, 6:2 ning Gorlatš Viktoria Kleer Kliimandist (3) 6:2, 6:0. Seega jõudsid nelja parema hulka kõik neli kõrgemat asetust omanud tennisisti.

scroll to top