fbpx
Close

Pärnusse rajatakse esimene MyGames kontseptsiooniga tennise iseteenindusväljak. Lisatud arendaja kommentaar

– Tenniseväljak Pärnus Villa Medica kõrval / Foto: MyGames

Suvepealinna rannarajoonis on väljaarendamisel täiesti autonoomne iseteenindusväljaku terviklahendus ning esimene selline MyGames kontseptsiooniga demoväljak avatakse juba 2020. aasta mai lõpus – juuni alguses.

Loodav lahendus pakub mängijale ülimalt lihtsat võimalust oma lemmikhobi harrastamiseks  “LEIA-BRONEERI-MAKSA-MÄNGI” põhimõttel. Iseteenindushotellid ning –spordiklubid on kõikjal juba levinud, nüüdsest hakkab selletaoline lahendus järjest enam jõudma ka tennisesõpradeni.  MyGames broneerimissüsteemiga on integreeritud nii läbipääs kui ka näiteks väljaku valgustus. Samuti läbimõeldud kaameralahendus, mida saab kasutada nii valve eesmärgil kui videoülekande ja -analüüsi jaoks. Vastava nõudluse korral saab lisateenusena hakata oma broneeringule lisama ja rentima ka näiteks palle, reketeid, pallikahurit jm.

Tennisnet.ee palus kommentaari MyGames ühelt asutajalt Margus Randmäelt, et saada parem pilt sellest, mis seisus kogu projekt praegu on. Margus Randmäe:

MyGames’i broneerimisplatvormi arendus käib täie hooga. Oleme tugevdanud oma tehnilist-, turundus- ja support tiimi ning liigume ajakavas, mis võimaldab meil eeldatavasti mais-juunis, peale keeluaja lõppu ulatada abikäsi suurematele keskustele ja üksikväljakutele, et väljakuid müüa, turundada ning sealjuures kulusid kokku hoida.

Broneerimisplatvormi prototüüp on olnud juba esmasel testimisel ka mitmes suuremas tennisekekuses, kellelt oleme saanud väärtuslikku tagasisidet, mille abil toode maksimaalselt vajadustele vastavaks lihvida.

Oleme üldjoontes kõigi Eesti suuremate keskustega kohtunud ja oma lahendusi tutvustanud. Lisaks oleme aktiivselt kaardistamas üksikuid väljakuid (eraväljakud), omavalitsuste väljakud jne., kes oleks valmis end laiemalt kasutusse andma. Väga mitmed on endast juba teada andnud (toim. – oma väljakust saab väga lihtsalt teada anda siin: https://mygames.ee/mygames-toob-eesti-tennisevaljakud-kaardile/ ).

Eesti Tennise Liidu kodulehelt leitavad keskused ja väljakud oleme parema ülevaate saamiseks sõna otses mõttes kaardile kandnud (toim. – vt.   https://mygames.ee/kaart/ ). Sellele kaardile lisame järjest ka neid väljakuid, mida lisaks leiame. Broneerimissüsteemi valmides aitame vajadusel kõigil väljaku omanikel end MyGames’i platvormile üles seada.

Üks oluline märksõna, mida broneerimissüsteemi arendamisel silmas peame, on see, et keskuse onboardimine ja väljaku müüki panemine oleks maksimaalselt lihtne nii suurema keskuse kui üksikväljaku jaoks. Sisuliselt saadki paari minutiga oma väljaku(d) online‘s müüki panna. Sealjuures saad ise määrata ja seadistada, kellele su väljak(ud) nähtav on, milliste hindade ja tingimustega seda broneerida saab.

Soovime väljakuomanikele pakkuda väärtust, milleks on täituvuse tõstmine läbi laiema sihtgrupini jõudmise, samuti turundus- ja administreerimiskulude kokkuhoid. Sisuliselt võtame väljakute turundamise suures osas enda kanda. Mingeid püsikulusid meie süsteemi kasutamine väljakuomanikule ei lisa – tasu võtame vaid siis, kui kliendi talle toome.

Tenniseharrastajatele loome aga võimaluse leida ühest rakendusest vabu väljakuid just neile sobival ajal ja kohas. Lihtsalt leia-broneeri-maksa-mängi.

Süsteemi arendamisel peame juba algusest peale silmas ka seda, et see võimaldaks maksimaalset automatiseerimist – näiteks ühilduvust läbipääsu-, valgustuse- ja valvesüsteemidega. Hiljem soovi korral mängust videoülekande ja näiteks videoanalüüsi võimalust jpm.

Pärnus avatav MyGames’i täisautomaatne väljak on esimene omataoliste seas. Võtame seda kui pilootprojekti, et süsteeme testida ning oleme koostööle väga avatud, et ka teistele väljakuomanikele sarnaseid lahendusi pakkuda.

Meie tegemistel ja arengutel saab silma peal hoida meie blogis: https://mygames.ee/blogi/  

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top