fbpx
Close

PAF Openil viis loos üksikmängus Glinka ja Saare omavahel kokku

– Johannes Seeman / Foto: Viktor Burkivski

ITF Futures PAF Open turniiril Tartus teeb üksikmängu põhitabelis kaasa kokku kuus Eesti tennisisti. Eestlaste avaringi üksikmängud peetakse teisipäeval. 

PAF Openil on esmaspäeval kavas neli üksikmängu, kus eestlased ei ole osalised ja kõik paarismängu esimese ringi kohtumised. Seega, nagu varasemast uudisest nägite, on homme paarismängus võistlustules eestlaste osalusel koguni viis paari.

Üksikmängu põhitabelis omab Eesti tennisistidest ainsana asetust Vladimir Ivanov  (4). Ivanov maitses üksikmängus viimati ITF Futures turniiril esikohta kaks aastat tagasi Kasahstanis. Seevastu paarismängus on sel aastal õnnestunud kaks esikohta noppida koos venelase Mihhail Fufõginiga. Tartus on Ivanovi üksikmängu esimeseks vastaseks 19-aastane Filipp Klimov (Venemaa) kvalifikatsioonist.

Vaba pääsmega said põhitabelisse Johannes Seeman, Daniil Glinka ja Siim Troost. Tänu edetabelikohale said otse põhitabelisse Karl Kiur Saar ja Kristjan Tamm. Teatavasti ei murdnud kvalifikatsiooni sõelast läbi Robin Erik Parts ja Madis Sprenk.

Loos viis kohe avaringis omavahel kokku Glinka ja Saare. Ühtepidi on see muidugi hea, et vähemalt üks eestlane on tänu sellele kindlalt teises ringis. Teisipidi teame, et mehed tuuritavad võistlustel koos ja eelolev mäng ei pruugi olla psühholoogiliselt kerge.

Igal juhul on kõik tennisehuvilised, kes algaval nädalal Tartus viibivad või elavad, teretulnud Tähtvere Tennisekeskusesse PAF Openi mänge jälgima ja ühtlasi meie meestele kaasa elama.

Homne ajakava PAF Openil.

Mängude tulemused leiad Paf.com lehelt

scroll to top