fbpx
Close

Paf Openil Pärnus on Maileen Nuudil ja Saara Oraval avaringis raske vastane

– Pärnu linn / Foto: Pixabay

Pärnus naiste ITF turniiril Paf Open tulevad homme üksikmängus lisaks Liisa Varulile (kvalifikatsiooni 2. ring) platsile ka mõned põhitabelisse loositud Eesti mängijad.

Liisa Varul alustab homme peale esimest mängu, mis stardib kell 10:00. Põhitabeli avaringis teevad oma etteaste Maileen Nuudi, Saara Orav ja Lissi Kubre. Võib öelda, et Nuudil ja Oraval loosiga ei vedanud. Nuudi kohtub teisena asetatud hollandlanna Suzan Lamensiga (WTA 542.), kes tuli suvel samuti Pärnus peetud Merko Openil esikohale. Finaalis võitis ta toona Elena Malõginat 6:4 6:0. Oraval tuleb vastu seista esimesena asetatud venelanna Anastasia Pribylovale (WTA 501.). Pribylova on karjääri jooksul võitnud neli koguni ITF turniiri, sel aasta pole ta siiski esikohta saanud nautida. Kubrel on igal juhul lihtsam oponent Nicole Nadeli (Iisrael, WTA 923.) näol. Meie tennisistid pole oma vastastega varem ITF turniiridel kohtunud.

Paarismängus moodustavad Eesti tennisistid pea kolmandiku turniiril osalejatest. Homme on kavas pooled avaringidest, kus osalised Anet Angelika Koskel/Polina Ramenskaja, Viktoria Kleer Kliimand/Liisa Varul, Sofiya Chekhklystova/Elizaveta Kuznetsova (Venemaa) ning Elena Malõgina/Polina Bakhmutkina (Venemaa).

Eesti tennisistide mängudest Paf Openil alustab alates kolmapäevast ülekandeid ka Delfi TV.

scroll to top