Paarismängus Eesti veerandfinalistidele enam lisa ei tulnud

PAF Open Karulaugu Spordikeskuse väljak nr 3 / Foto: Janar Kalmus

Naiste ITF-i turniiril Paf Open Karulaugu Spordikeskuses selgusid hilisõhtuks lisaks üksikmängu teise ringi pääsejatele ka veel kõik paarismängu veerandfinalistid.

Üksikmängu avaringis tuli viimase Eesti tennisistina platsile Elisabeth Iila. 15-aastane Iila kohtus 17-aastase austerlanna Daniela Glanzeriga. Kuigi Iila kaotas 3:6, 2:6, ei olnud mäng enamiku ajast sugugi ühepoolne. Eriti esimeses setis omas Iila võimalusi see märksa tasavägisemaks ajada. Teise seti lõpus oli aga Glanzer juba pidurdamatu. Eks turvaline eduseis vabastas ta pingetest.

Paarismängus tundus, et Lissi Kubre ja Andrea Roots on liikumas kerge võiduni, kuid nad alistasid avasetis Laura Böhneri (Saksamaa) ja Nicole Gadienti (Šveits) 6:0 ja pääsesid teises murdega ette 2:1. Kuid just siis tuli mängu murrang. Vastased murdsid eestlannade servi kahel korral ja asusid 4:2 juhtima. Viimastes geimides tehti veel neli vastastikust murret, aga see tähendas, et seti võitsid vastased 6:4 ja otsustavas tie-break’is olid nad ilmselgelt paremad 10:1.

Maileen Nuudi ja Saara Orav kaotasid aga Weronika Baszakile (Poola) ja Stephanie Judith Visscherile (Holland) 5:7, 2:6. Esimeses setis tulid Nuudi/Orav välja 0:4 kaotusseisust, aga seisul 5:6 loovutasid oma pallingugeimi ja teises setis enam võrdset vastupanu osutada ei suutnud.

Nii jätkavad Karulaugu spordikeskuses Eesti tennisistidest paarismängus Iila/Polina Ramenskaja ja Elena Malõgina koos Anastasia Kulikovaga (Soome, 4).