fbpx
Close

Oskar Irdoja üllatas Eesti GP etapil Carl Bret Parkot

– Oskar Irdoja / Foto: Aivo Ojassalu

Eesti täiskasvanute GP etapil üllatas meeste üksikmängus Oskar Irdoja Carl Bret Parkot. Peab ütlema, et enamus mängijaid, kes kaasa tegid, on alles noorteklasside mängijad.

Meeste üksikmängu finaali liikus esimese asetusega Carl Bret Parko probleemideta, loovutamata ühtegi setti. Tema finaalivastane Oskar Irdoja oli asetatud neljandana ja andis ära ainsa seti teises ringis Gregor Marius Kliimaskile. Poolfinaalis alistas Irdoja Oliver Ojakääru 6:2 6:2 ja Parko sai eduseisul 5:2 loobumisvõidu Anton Pavlovilt. Finaalis üllatas Irdoja aga turniiri favoriiti Parkot ja sai ootamatult selge võidu tulemusega 6:3 6:2.

Paarismängus ei pääsetud samuti üllatusteta. Suurim pretendent võidule ja esimesena asetatud paar Parko/Kevin Suvi kaotas kohe oma esimese mängu asetamata paarile Kliimask/Ronan Vahtras 6:2 4:6 5:10. Kliimask/Vahtras said sellest võidust tuult tiibadesse ning võitsid esmakordselt Eesti täiskasvanute GP etapi! Poolfinaalis võideti Irdoja/Patrick Petersoni 1:6 6:1 10:8 ja finaalis kolmandana asetatud Andre-Remi Jakobi/Marcus Kevin Rõuki 6:3 7:6(5). Jakobi/Rõuk olid poolfinaalis omakorda paremad teisena asetatud Ott Artur Kasera/Martin Petuhovist 4:6 6:2 10:8.

scroll to top