fbpx
Close

Ojakäär ja Mölder kindlustasid EM-võistluste medali!

– Markus Mölder / Foto: Viktor Burkivski

Oliver Ojakäär ja Markus Mölder jõudsid Mostis (Tšehhi) U14 vanuseklassi EM-võistlustel paarismängu poolfinaali, millega medal on kindlustatud, sest poolfinaalide kaotajad saavad pronksi. Aga võimalus on muidugi sihtida kirkamat medalit.

Eesti poiste paar on asetatud 16ndana, mis tähendab, et ootused on juba selgelt ületatud. Tänases veerandfinaalis alistasid Ojakäär/Mölder 7:5, 6:2 Šveitsi duo Kilian Feldbausch/Patrick Schön, kes olid asetatud üheksandana. Poolfinaalis on eestlaste vastane viiendana asetatud Rumeenia, keda esindavad U14 klassi Euroopa esireket Mihai Alexandru Coman ja edetabeli 29. mängija Andrei Firaru.

Ojakäär, kelle koormus on viimastel päevadel olnud väga suur, ei suutnud siiski medalini jõuda üksikmängus, kui kaotas tänases veerandfinaalis Dino Prizmicile (Horvaatia, 9) 1:6, 1:6. Huvitav on märkida, et üksikmängus ühes poolfinaalis kohtuvad omavahel tšehhid Petr Vojtech (3) ja Jakub Menšik (12), kes eile paarismängu 1/8 finaalis Eesti poistele kaotasid. Neljas poolfinalist on Coman, kes seega mängib Prizmiciga.

scroll to top