fbpx
Close

Nora Olivia Adamson tuli Norrköpingis kahekordseks võitjaks

Nora Olivia Adamson tuli Norrköpingis kahekordseks võitjaks. / Foto: Facebook

Tennis Europe’i U14 vanuseklassi 3. kategooria turniiril Norrköpingis tuli Nora Olivia Adamson võitjaks nii üksikmängus kui ka paarismängus koos Elizaveta Brjakinaga.

Adamson oli üksikmängus ka esimesena asetatud ning ta alistas neli vastast kahes setis, kuid ainult poolfinaalis rootslanna Nathalie Mackay Westlingi vastu tuli kulutada kolm setti, kui eestlanna võitis 2:6, 6:1, 6:3. Finaalis oli Adamsoni võit väga kindel, ta sai Victoria Lackist (Rootsi) jagu 6:2, 6:0. Brjakina jõudis poolfinaalis, kus kaotas ülinapilt Lackile 6:3, 2:6, 6:7. Kolmes võidumängus oli Brjakina loovutanud vaid seitse geimi.

Paarismängus olid Adamson/Brjakina avaringis vabad ning seejärel võitsid kõik mängud kahes setis. Finaalis oli üks vastastest taas Lacki, teine aga tema kaasmaalanna Agnes Lagerqvist. Adamson/Brjakina võitsid 6:3, 6:1.

Käesoleval nädalal Göteborgi U14 3. kategooria turniiril on aga Miia Mihailov jõudnud paarismängu finaali. Koos Casey Mauroga (Suurbritannia) võitsid nad poolfinaalis Rootsi paari Nicole Saidizand/Emilia Samuelsson Baresso 6:1, 6:4. Üksikmängus jõudis Mihailov poolfinaali, kus kaotas just oma paarismängupartnerile Maurole 4:6, 6:3, 4:6.

scroll to top