fbpx
Close

Narva Cupil on pooled üksikmängu poolfinalistid eestlased

– Brit Martin / Foto: Viktor Burkivski

Eesti jätkab edukalt Tennis Europe U14 vanuseklassi 2. kategooria turniiril Narva Cup, kus nii tüdrukute kui ka poiste üksikmängus jõudsid poolfinaali kaks Eesti noort.

Kuna need mängijad on ka kahe paremana asetatud on senine edu üsna loogiline. Poiste üksikmängus olid eestlaste veerandfinaalid siiski pingelised ning Petrik Tamtik (1) alistas Bruno Kokoti (Poola, 5) 6:3, 2:6, 6:4 ja Georg Strasch (2) Stefans Audrinši (Läti, 6) 7:6, 6:3. Laupäevastest poolfinaalidest tuleb kahe hõimurahva maavõistlus, sest Tamtiku ja Straschi vastas seisavad ungarlased, vastavalt Kornel Halmos (3) ja Lorant Györi (4).

Tüdrukute üksikmängus oli aga eestlannade edu kindel, sest Brit Martin (1) võitis Egle Salkauskaite (Leedu, 6) 6:2, 6:3 ja Grete Gull (2) Laura Sparnina (Läti, 8) 6:1, 6:1. Siin toimub poolfinaalis maavõistlus idanaabritega, sest Martini vastas on Maria Golovina (5) ja Gullil Polina Starkova (4), mõlemad Venemaalt. Starkova võitis täna hea turniiri teinud Laura Rahneli 6:1, 6:4.

Poiste paarismängu finaalis on Eesti esindatud vaid Straschiga, kes koos tänase üksikmängu vastase Audrinšiga astuvad vastu Halmosile ja Gyõrile. Ungarlased võitsid täna poolfinaalis Tamtikut ja Vladimir Pavlovit (Venemaa).

Tüdrukute paarismängu finalistid on veel selgumata, konkurentsis püsivad ka Gull/Martin.

scroll to top