fbpx
Close

Narva Cup tüdrukute paarismängus täisvõit ja poiste paarismängus pool võitu Eestile

See foto Brit Martinist (vasakul) ja Grete Gullist on tehtud siiski juunikuise Riga Openi paarismängu võitmise järel. Aga eks Narvas oli pilt sarnane. / Foto: Tennis Europe

Tennis Europe U14 vanuseklassi 2. kategooria turniiril Narva Cup lõppesid täna paarismängud, esikoha said Grete Gull/Brit Martin (1) ja Georg Strasch koos lätlase Stefans Audrinšiga (1).

Gull ja Martin alistasid Margarita Ohendovskaja (Ukraina) ja Egle Salkauskaite (Leedu, 2) 6:2, 6:3 ning Audrinš/Strasch Ungari paari Lorant Györi/Kornel Halmos (2) 7:5, 6:2.

Tänaste üksikmängude kõigis poolfinaalides oli esindatud eestlane ja nii tüdrukute kui ka poiste mängud lõppesid nii, et üks meie mängija võitis ja teine kaotas. Brit Martin (1) sai üllatuskaotuse 6:7, 3:6 Maria Golovinalt (Venemaa, 5), kuid üks asi oli selle juures “hea” – nüüd jõuab Martin varem kohale järgmisel nädalal peetavale maailma kõige tugevamale U14 klassi turniirile Les Petits As Le Mondial Lacoste, mis mängitakse Lõuna-Prantsusmaal Tarbesis. Oleme juba kirjutanud, et selle turniiri on võitnud paljud hilisemad kuulsused eesotsas Rafael Nadali või Martina Hingisega, aga ka käesoleva kümnendi kaks Les Petits As’i võitjat on hiljem võitnud ka suure slämmi turniiri, need on Jelena Ostapenko (Läti, võitis U14 suurturniiri aastal 2011) ja Bianca Andreescu (Kanada, 2014).

Grete Gullil (2) on aga võimalik pühapäevases finaalis Martini eest revanš saada, sest ta alistas Polina Starkova (Venemaa, 4) 7:5, 6:1.

Poiste üksikmängu poolfinaalides lõppes Eesti – Ungari maavõistlus 1:1 ja võitja otsustab finaal: Strasch (2) alistas Györi (4) 3:6, 6:0, 6:3 ja Halmos (3) Petrik Tamtiku (1) 6:3, 7:5.

scroll to top