Markus Mölder võitis Stavanger Openi!

– Markus Mölder / Foto: Viktor Burkivski

Alles esimest kuud U16 vanuseklassi kuuluv Markus Mölder sai laupäeval esikoha 3. kategooria turniiril Stavangeris (Norra). See oli tema esimene võit TE turniiridel üksikmängus.

Kolmandana asetatud Mölder alustas finaali norralase Henrik Villangeri vastu veenvalt ja võitis esimese seti 6:0. Seejärel andis norralane alla. Tõenäoliselt siiski vigastuse tõttu, mitte ei alistunud niisama.

Mölder asub praegu Tennis Europe edetabelis 167. kohal. Möödunud hooajal olid tal üksikmängus parimad tulemused kaks finaali U14 klassis – Estonian Junior Openil kaotas ta sakslasele Marc Majdandzicile ja Soomes Pajulahti turniiril trennikaaslasele Oliver Ojakäärule. Koos tulid Ojakäär ja Mölder U14 EM-võistlustel paarismängus pronksile.