fbpx
Close

Matteo Berrettini siiski loobus ATP finaalturniirist, teda asendab Jannik Sinner

Jannik Sinner kurvastas Pariisi Mastersil, et jäi ATP finaalturniirilt välja, kuid pääses varumängijana ikkagi sisse. / Foto: Reuters/Scanpix

Kuigi tund aega tagasi oli Milanos ATP finaalturniiri Punase grupi teise mänguna kirjas kohtumine Matteo Berrettini (Itaalia, 6) ja Hubert Hurkaczi (Poola, 7) vahel, on nüüdseks selgunud, et Berrettini siiski loobus.

Berrettini andis esimeses voorus seisul 6:7, 0:1 loobumisvõidu Alexander Zverevile (Saksamaa, 3) kõhulihase vigastuse tõttu. Tavaliselt on üks loobumine tähendanud ka kogu võistluse poolelijätmist, aga nüüd on reeglid ilmselt muutunud ja oodati teise vooru õhtuni, kui Berrettini teatas lõplikult loobumisest. “Otsustasin lõplikult, et minu ATP finaalturniir jääb pooleli. Olen väga löödud ega uskunud, et pean alla andma ühel kõige olulisemal tennisesündmusel, mis pole varem kunagi Itaalias toimunud. Tänan teid jätkuva toetuse ja tuhandete sõnumite eest, mida mulle on saadetud,” kirjutas Berrettini Twitteris.

Vähemalt ei pea Itaalia publik liialt kurvastama, sest Berrettinit asendab kaasmaalane Jannik Sinner, kes täna kell 22 algavas mängus kohtub Hurkacziga.

Teoorias peaks nüüd Daniil Medvedev (Venemaa, 2) olema taganud pääsu poolfinaali, aga seda ei saa enne välja kuulutada, kui võistluse kodulehekülg on seda teinud.

scroll to top