fbpx
Close

Marten Murrand jõudis Liepajas poolfinaali, kolm eestlast paarismängu finaalis

– Marten Murrand / Foto: Facebook

Liepajas on juunioride ITF-i 3. kategooria turniir jõudnud lõppjärku, kui üksikmängus on selgunud poolfinalistid ja paarismängus finalistid.

Marten Murrand jõudis ainsa eestlasena üksikmängu poolfinaali, kui võitis Ivan Krementšutski (Ukraina) 6:3, 1:6, 6:2. Oliver Ojakäärul (5) oli tugevam vastane Jan Kobierski (Austria, 2) näol ja eestlane kaotas pärast avaseti võitmist 6:3, 4:6, 4:6. Nüüd saab poolfinaalis näha, kuidas Murrandil õnnestub Kobierskiga hakkama saada.

Neidude turniiri veerandfinaali pääses eestlannadest Elisabeth Iila (7), kes aga kaotas Anastasia Bozovale (Poola) 4:6, 6:2, 0:6. Ühe võidu sai neidude seas Grete Gull.

Noormeeste paarismängus olid kõik tugevamad eestlased samas tabeliosas. Edukalt mängisid Murrand ja Markus Mölder, kes kõigepealt võitsid teisena asetatud Ojakäär/Simon Mysliveci (Tšehhi) 1:6, 7:5, 10:7 ja seejärel ka Eesti täiskasvanute meistrivõistluste finaalpaari Alex-Andre Ojassalu/Indrek Soome (Soome) 6:2, 7:5. Tänases poolfinaalis võitsid Murrand/Mölder Manvydas Balciunase (Holland) ja Tihhon Fjodorovi (Valgevene) 6:1, 6:2 ja jõudsid finaali. Nende vastased pole veel selgunud.

Neidude paarismängus said avaringis võidu Gull/Brit Martin ja Iila/Nikola Daubnerova (Slovakkia, 4), kuid edaspidi on võidukalt jätkanud vaid Eesti-Slovakkia paar. Tänases poolfinaalis võitsid Iila ja Daubnerova teisena asetatud paari Ada Pietrzynska (Poola)/Emilija Tverijonaite (Leedu) 6:2, 6:2. Kui ühest leedulannast saadi jagu, siis finaalis ootavad Iilat ja tema paarilist esimesena asetatud kaks leedulannat Klaudija Bubelyte/Patricia Paukštyte.

scroll to top