fbpx
Close

Markus Mölder pääses Rootsis veerandfinaali

– Markus Mölder / Foto: Viktor Burkivski

Stockholmi linnaosa Järfalla Tennis Europe U14 vanuseklassi turniiril pääses Markus Mölder veerandfinaali ja Villem Aadamsoo teise ringi.

Mölder alistas avakohtumises raskes heitluses Sebastian Erikssoni 7:5, 5:7, 7:6 ja täna Filip Stidelli (mõl. Rootsi) 6:3, 6:3. Veerandfinaalis kohtub Mölder veel ühe rootslase Albert Saarega, kes nime põhjal otsustades on Rootsis elavate eestlaste järeltulija.

Kvalifikatsiooni kaudu põhiturniirile pääsenud Villem Aadamsoo alistas põhiturniiri esimeses matšis Max Dahlini (Rootsi) 6:3, 6:3, kuid läks siis kokku teisena asetatud Oliver Byskataga (Soome) ja kaotas 3:6, 3:6.

Tüdrukute turniiril said kvalifikatsiooni kaudu põhitabelisse pääsenud eestlannad avaringis lüüa: Grete Gull kaotas Talia Neilson Gatenbyle (Suurbritannia) 4:6, 0:6 ja Maarja Leinštrep Amina Kadicile (Rootsi) 6:2, 3:6, 2:6.

Pärastlõunal teenis Mölder võidu ka paarismängus, kus ta koos Viktor Frydrichiga (Suurbritannia) on kolmandana asetatud. Nad alistasid Rootsi paari Alfons Ridström/Filip Slavkovic 6:1, 3:6, 11:9.

scroll to top