fbpx
Close

Mark Lajal mängib Aasias neljanda turniiri, vastane tuleb kvalifikatsioonist

Mark Lajal mängimas Lõuna-Koreas Challenger-turniiriil. / Foto: Facebook

Mark Lajal mängib neljandat nädalat järjest Aasia turniiridel, seekord algab esmaspäeval Guangzhou Challenger 75 turniir.

Lajal saab vastase alles homme teada, sest siis selguvad kvalifikatsioonist edasipääsejad. Kui Lajal võidab, kohtub ta tõenäoliselt seitsmendana asetatud ameeriklase Maxime Cressyga, kelle parim edetabelikoht oli 2022. aasta augustis 31.

See on huvitav kokkusattumus, sest ka eile mängis Lajal Shenzheni poolfinaalis kunagise maailma 31. reketiga, kelleks oli Lloyd Harris (LAV), kuid tema parim koht oli teenitud 2021. aastal. Täna Harris ka võitis teise Challengeri järjest, kui alistas finaalis esimesena asetatud austraallase James Duckworthi 6:3, 6:3.

Guangzhous on Harris jälle asetatud neljandana, kuid kohal on mitmed uued ja tugevad mängijad, kes Shenzhenis kaasa ei teinud: näiteks esimesena asetatud Max Purcell on maailma 80. ja kolmandana asetatud Adam Walton (mõlemad Austraalia) maailma 119. reket. Nende vahele jääb veel Duckworth, seega on kolm kõrgeima asetusega meest austraallased.

Guangzhou kevadine kliima on sarnane Shenzheni omaga – mõlemas väga soe ja niiske. Kui eelmisel turniiril pidi Lajal mängima neljast kohtumisest kolm siseväljakul, siis sama saatus ähvardab ka nüüd, sest teisipäevast alates lubatakse Guangzhousse vihma.

scroll to top