fbpx
Close

Mark Lajal kohtub kolmandat korda järjest lõuna-korealasega

Mark Lajal Bergamos. / Foto: Bergamo Challengeri Facebook

Mark Lajal kohtub Gwangju Challenger 75 turniiri avaringis loosi tahtel Duckhee Lee’ga (Lõuna-Korea, ATP 625.) Ka eelmisel turniiril Busanis kohtus Lajal kahes ringis lõuna-korealastega.

Lee oli alles 18-aastane, kui ta 2017. aasta aprillis kerkis edetabelis maailma 130. reketiks. Nüüd on sellest seitse aastat möödas, aga Lee pole viimasel ajal isegi TOP300 sekka mahtunud. Kahesaja parema hulgast langes ta välja 2018. aasta lõpul, 300 parema seast 2021. aasta suvel. Ent alates 2022. aasta novembrist pole Lee isegi 600 parema sekka mahtunud ja on põhiliselt mänginud ITF-i turniiridel.

Gwangjus teenis Lee vabapääsme kvalifikatsiooni, kus ta sai kaks üsna rasket võitu, kuid üks alistatutest oli valikturniiril esimesena asetatud August Holmgren (Taani, ATP 283.).

Lajal ja Lee kohtuvad homme päeva kolmandas mängus, mis võiks alata meie aja järgi umbes kell 8 hommikul. Kihlveokontorite arvates on Lajal üsna selge soosik, eestlase võidukoefitsient on 1,30. Tema šansse hinnatakse umbes 70-75-protsendilisteks.

scroll to top