Mark Lajal jätkab Austrias ainult paarismängus

– Mark Lajal / Foto: Erakogu

Mark Lajal käis kolmapäeval kahel korral väljakul Kärntenis (Austria) juunioride ITF-i 3. kategooria turniiril. Üksikmängus Lajal kaotas, aga paarismängus võitis. Mõlema puhul oli tegemist veerandfinaaliga.

Lajal (8) jäi üksikmängus 6:7, 1:6 alla Daniel Siniakovile (Tšehhi, 4), kes paikneb Eesti tennisistist ITF-i juunioride edetabelis ligi 80 kohta kõrgemal. Kuid paarismängus saatis Lajalit ja tema paarilist Giorgio Tabaccot (Itaalia, 3) edu, kui nad alistasid Ivan Karlo Bani ja Borna Devaldi (Horvaatia) 6:2, 6:4.

Poolfinaalis on Eesti/Itaalia paari vastased teisena asetatud Iisraeli mängijad Asaf Friedler ja Niv Zuckerman. Lisame, et tänases üksikmängu veerandfinaalis võitis Tabacco Zuckermani 6:1, 6:0, mis võiks tähendada, et Lajal ja tema paariline on kerged soosikud.