fbpx
Close

Mark Lajal alistas kindlalt asetatud vastase

– Mark Lajal / Foto: ETL/Igor Pissarev

Svjatopetrovskis (Ukraina) algas juunioride ITF-i 1. kategooria võistlusel põhiturniir, kus Eesti noormeestest pääses järgmisse ringi Mark Lajal.

Maailma noorte edetabelis 65. kohal asuv Lajal alistas kindlalt 6:1, 6:3 viiendana asetatud Adam Jurajda (Tšehhi), kes on eestlasest üheksa kohta kõrgemal. Teises ringis kohtub Lajal Filip Pieczonkaga (Poola, ITF Juniors 129.) Lajal peaks talvel ja kevadel tõusma edetabelis 10-15 kohta, et pääsed otse juunioride suure slämmi põhiturniirile. Kvalifikatsiooni pääsemine on tal juba praegu kindel.

Oliver Ojakäär kaotas juunioride ITF-i edetabeli 134. mängijale Edas Butvilasele (Leedu) 3:6, 4:6, kuid 405. kohal asuv 15-aastane eestlane saab veel juunioride seas kaasa teha kolm hooaega, mistõttu ka kvalifikatsiooni edukas läbimine oli talle hea tulemus.

Teisipäeval üksikmängu teise ringi kohtumisi ei toimu, kuid mõlemad eestlased alustavad paarismänguturniiri. Lajal on seal koos Matthew William Donaldiga (Tšehhi) asetatud kolmandana, Ojakääru partneriks on leedulane Ainius Sabaliauskas.

scroll to top