Malygina mängib kaasa Antalya ITF turniiril

– Antalya / Foto: Pixabay

ITF World Tennis Touri 15,000 USD auhinnafondiga turniiril Türgi kuurortlinnas Antalyas teeb kaasa Elena Malygina.

Üksikmängu kvalifikatsioonis oli 18-aastane Elena Malygina (ITF 377.) esimese asetusega, mistõttu põhitabelisse pääsuks piisas tal Alisia Stephanie Mainolescu (Kanada, -) alistamisest 6:1 6:3.

Põhitabeli avaringis jäi Malygina paraku tasavägise heitluse järel alla 21-aastasele rootslannale Fanny Ostlundile (441.) tulemusega 5:7 6:4 4:6. Vaadates edetabelikohti võiski eeldada võrdset mängu ja Malygina omas ka šansse mäng enda kasuka pöörata. Otsustavat setti alustas Malygina servimurdega, millele järgnes kahjuks kaks servikaotust, ent selle näitaja osas suutis meie tennisist seisu tasakaalustada. Viimases geimis seisul 4:5 loovutas aga Malygina oma servi punktigi võitmata. Malygina tegi kohtumise vältel koguni kaheksa topeltviga vastase viie vastu. Muud näitajad olid mõlemal tennisistil suhteliselt võrdsed.

Paarismängus pääses Malygina koos Sohyun Parkiga (Lõuna-Korea) veerandfinaali. Esimeses ringis saadi kindlalt jagu Türgi paarist Doga Akyurek/Ekin Ercetin 6:0 6:2. Nüüd tuleb kaheksa tugevama hulgas kohtuda 2. asetusega Venemaa paariga Viktorya Mikhaylova/Valeriya Urzhumova.