fbpx
Close

Malõgina jõudis paarismängus poolfinaali, Roots ja Varul veerandfinaali

Andrea Roots. / Foto: Igor Pissarev

Annenheimi (Austria) W35 turniiril pidi täna jätkuma üksikmängu esimene ring, aga ühtki kohtumist ei peetud. Pärastlõunal ometi paarismänge peeti ja Elena Malõgina koos Laura Hietarantaga (Soome) said poolfinaali. Sama õnnestus Andrea Rootsil ja Liisa Varulil Kuršumlijska Banja W35 turniiril. Seekord mängisid eestlannad koos.

Annenheimi kohta puuduvad andmed, miks peeti paarismängud, aga mitte üksikmängud. Kõige tõenäolisem variant on see, et sadas vihma, aga üksikmängud taheti pidada väljas saviliival ja seetõttu lükati edasi, kuid paarismängud viidi siseväljakutele. Hietaranta/Malõgina, kes teise asetuse tõttu olid avaringis vabad, alistasid veerandfinaalis Alina Granwehri (Šveits) ja Laura Mairi (Itaalia) 6:4, 6:4. Teises setis olid Hietaranta/Malõgina 2:4 taga.

Üksikmängus teevad Annenheimis kaasa nii Malõgina kui ka Maileen Nuudi.

Roots ja Varul olid mänginud samadel turniiridel ka eelmistel nädalatel, aga paarismängus mitte koos. Korra olid nad isegi omavahel vastamisi. Nüüd aga moodustati Eesti paar ja kohe edukalt – Roots/Varul võitsid neutraalsena mängiva paari Jevgenia Burdina/Anastassia Suhhotina 7:6, 6:3. Esimeses setis tegid eestlannad kaks murret, neist teise seisuks 6:5, aga vastased murdsid tagasi. Tie-break’is said Roots/Varul seisul 3:4 kaks punkti vastase servilt ja võitsid 7:5. Teises setis otsustas üks murre. Eestlannadel jäi kasutamata šanss seisul 4:1, 40:15 juba kahe murdega ette minna, kuid omakorda seisul 5:3 nad päästsid seisu 15:40 ja võitsid mängu.

Nagu teatasime eelmises uudises, sai Anet Angelika Koskel Estepona W15 turniiril avaringist edasi, aga paarismängus langes ta välja, sest koos Anna Ozerovaga (Läti) kaotasid nad kolmandana asetatud Isabella Barrera Aguirrele (USA) ja Katarina Stresnakovale (Slovakkia) 2:6, 1:6.

scroll to top