fbpx
Close

Maileen Nuudi mängis end W80 turniiri põhitabelisse

Maileen Nuudi. / Foto: ITF

Maileen Nuudi (WTA 684.) võtab sel nädalal osa Le Neubourgi ITF-i turniirist, mille auhinnafond on 80 000 dollarit ehk siis jagatakse rohkem raha ja ka WTA punkte.

Sellisel turniiril teenib punkte juba kvalifikatsiooni läbimise eest ja just sellega sai Nuudi hakkama. Olles kvalifikatsioonis asetatud 15ndana, võitis Nuudi esimeses ringis Helene Kereselidze (Prantsusmaa) 6:1, 6:1 ja täna ka Kathleen Kanevi (Saksamaa, 7, WTA 516.) 6:2, 6:1. Põhiturniiri avaringis läheb Nuudi kokku samuti kvalifikatsioonist edasi pääsenud Marine Partaud’ga (Prantsusmaa, WTA 400.), kuid teises ringis on eestlannal võimalus kohtuda esimesena asetatud Jaqueline Cristianiga (Rumeenia, WTA 76.), kes kaks nädalat tagasi US Openi avaringis kaotas Anett Kontaveidile 3:6, 0:6.

Elena Malõgina (WTA 401.) üritas edasipääsu Caldas da Rainha (Portugal) W60 turniiri kvalifikatsioonist, kus ta oli asetatud teisena. Malõgina võitis Giulia Pereira De Aguiari (Brasiilia) 6:1, 6:0, kuid kaotas Anna Rogersile (USA, WTA 776.) 2:6, 6:4 8:10. Veel on aga võimalus, et Malõgina pääseb põhiturniirile lucky loser’ina, sest ta on väljalangenuist kõrgeima asetusega. Otsustavas tie-break’is ei olnud Malõgina kordagi ees ja lõpus päästis seisult 5:9 kolm matšpalli, aga kaotas neljanda.

scroll to top